Zyre me Qira

Shpallja

Çmimi
400 €
ID
181
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Te Grandi / Qendër
Siperfaqe
45 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Banesë-Zyre me qira në Prishtinë, Qender, rr. Garibaldi, kati i III-të.
Renditja:
◽ 2 dhoma
◽ koridor,
◽ banjo dhe
◽ ballkon.
E renovuar komplet
E pershtatshme per zyre, me pamje nga rruga Garibaldi si dhe nga lagjja Pejton.
Çmimi: 400€/muaj

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe58 m²
 • LokacioniLakrishtë

Banesë

600 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe87 m²
 • LokacioniPejton

Banesë

700 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniPejton