Zyre 3+1

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
257
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Te Grandi / Qendër
Siperfaqe
100 m²
Banjo
1
Dhoma
4

Banesë – Zyre me qira në Prishtinë, Qender rr. Garibaldi, perball Grand Hotel Prishtina, kati i III-të, 100m².
Banesa posedon: 3 dhoma të fjetjes, një dhomë dite me kuzhin, koridor, banjo, shpajz dhe 3 ballkona.
E pa mobiluar.
Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesa në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe96 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe72.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Banesë 1+1

240 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe64 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir