Vila më e mirë n’Deti

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
195
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Shqipëri
Siperfaqe
194 m²
Banjo
2
Dhoma
4
Garazhe
1
OFERTA VERORE

E KU KA MA MIRË SE n’DETI !

Shiten 2 vila në Gjirin e Lalëzit, në resortin më të madhë të ndërtuar ndonjëher më parë në Shqipëri i cili do të frymojë së shpejti në një ambient të shtrirë në një brez gjelbërimi me pisha të larta shumëvjecare dhe mes plazheve ranore të detit Adriatik .

Vialt janë të ndërtuara në hapsirë resorti prej 6 ari dhe kanë siperfaqe të përgjithshme 194m²:

Kati Perdhes (90.1m²) :
Dhoma e ndejes / Living room
Kuzhina / Kitchen
1 Dhomë gjumi / 1 Bedroom
Banjo / Bathroom
Lavanderia / Laundry
Veranda / Terrace
Kati I-rë (103.9m²):
Dhomë gjumi matrimoniale / Master Bedroom
2 Dhoma gjumi / 2 Bedroom
Banjo / Bathroom
Lavanderia / Laundry

Çmimi me i volitshmi në resort!

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Shtëpia

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe300 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Shtepi ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038

Shtëpi me qka ka n’ta

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe270 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjen Qendresa