Ulpianë 3+1

Shpallja

Çmimi
i diskutushem
ID
233
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Ulpiane
Siperfaqe
100 m²
Banjo
2
Dhoma
4
Banesë me qira në Prishtinë ne lagjen Ulpiana, afer Simfonisë ♪♪, kati i III-të, 100m2.
Renditja:
– Sallon me Kuzhine,
– 3 dhoma te fjetjes,
– koridor,
– banjo
– wc dhe
– ballkon.
Banesa është ne gjendje shumë te mirë, e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore me termokos, uje dhe rryme 24h…
Çmimi: 450€/muaj
 
Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com
 
045 999 986
049 717 993
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shitet Banesa

52,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe73 m²
 • LokacioniMati 1

Banesë komforte

48,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe97.4 m²
 • LokacioniFushë Kosovë