Truall në Shitje

Shpallja

Çmimi
30,000 € Total
ID
108
Lloji
Troje
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
350 m²

Shiten 3.5 ari truall ne Emshir, 1100m larg nga Shkolla Fillore “7 Marsi”.
Parcela ka planin urbanistik dhe gjithe infrastrukturen e nevojshme.
Çmimi: 30000 €

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer  Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe800 m²
 • LokacioniSofali / Parku i Gërmisë

Urgjent

2,000 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe4600 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Truall

Me Marrveshje

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe600 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir