Tokë me qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
281
Lloji
Troje
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Fushë Kosovë
Siperfaqe
46ari m²

Leshohen me qira 46ari ne Uglar, Çagllavice ngjitur me Autostrad.
Trualli ka 2 qasje nga udha Prishtinë-Pejë, njera tek Bau Market dhe tjetra ne dalje te Fushë Kosoves te Semaforat.

Çmimi: me marrveshje

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

49ari Tokë

Me marrveshje

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe4900 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shiten 7 ari turall

15,000 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe6000 m²
 • LokacioniLagjen Qendresa

7.5 ari Truall

Me marrveshje

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe750 m²
 • LokacioniFushë Kosovë