Super Ofertë

Shpallja

Çmimi
750 € i diskutushem
ID
171
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
L. Spitalit
Siperfaqe
84 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa 84m² në Prishtinë, lagjeja Mati 1, afer shkolles Pavarsia, kati VII-të.
Banesa posedon:
2. dhoma të fjetjes
1. sallon me kuzhinë,
1. koridor,
1. banjo
2. ballkona dhe
vendparking per vetura.
Objekti banesor eshte ndertim i ri ne një ambient të pastert dhe te qetë.
Me një arkitektur dhe ndertimi mjaft moderne dhe shume cilsor.
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion, kontrata te noteri.
Super kualitet me super çmim ejani dhe binduni.
Çmimi: 750€/m²  i diskutushem

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe194 m²
 • LokacioniShqipëri

Shtepi në NIC

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe180 m²
 • LokacioniLagjja NIC

Gasonjer në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe44 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan