Super Ofertë me 6.8% zbritje

Shpallja

Çmimi
750 € -6.8%
ID
171
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
L. Spitalit
Siperfaqe
84 m²
Banjo
1
Dhoma
3

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SELECT * FROM fb_property_stats WHERE `key` = "3306" AND `value` = "u844ff06dct5jrmfsaemcekse6" AND `created` > DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 15 MINUTE)

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SHOW FULL COLUMNS FROM `fb_property_stats`

Shitet banesa 84m² në Prishtinë, lagjeja Mati 1, afer shkolles Pavarsia, kati VII-të.
Banesa posedon:
2. dhoma të fjetjes
1. sallon me kuzhinë,
1. koridor,
1. banjo
2. ballkona dhe
vendparking per vetura.
Objekti banesor eshte ndertim i ri ne një ambient të pastert dhe te qetë.
Me një arkitektur dhe ndertimi mjaft moderne dhe shume cilsor.
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion, kontrata te noteri.
Super kualitet me super çmim ejani dhe binduni.
Çmimi: 750€/m²     – 6.8% zbritje

Tani vetem 699€/m²

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Banesë me Qira

250 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banesë në shitje

49,500 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe66 m²
 • LokacioniMati 1