Super Banesë me qira

Shpallja

Çmimi
400 €
ID
175
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Garazhe
1

Banesë me qira në Prishtinë, Abëri / Dragodan afer FiveStar Fitness, kati i III-të.
◽ Sallon,
◽ Kuzhinë,
◽ 2 dhoma te fjetjes,
◽ Koridor,
◽ Banjo
◽ Shpajz-depo,
◽ Ballkon dhe
◽ Garazh per Vetur

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi: 400€/muaj

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shitet Banesa

52,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe73 m²
 • LokacioniMati 1

Shtepi me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe180 m²
 • LokacioniMati 1