Super Banesë

Shpallja

Çmimi
76,000 €
ID
262
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Qendër / Dardani
Siperfaqe
63 m²
Banjo
2
Dhoma
3
Shitet banesa në Qender të Prishtinës, Dardani te Bill Klintoni, Kati i X-të, 63m² ndërsa të shfrytezuara mbi 75m².
Pamja: Lindje
Renditja:
sallon me kuzhinë,
2 dhoma të fjetjes,
koridor,
banjo + wc,
shpajz dhe
ballkon.
Banesa eshte ndertim i vjeter e renovuar komplet dhe e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Ngrohje nga termokosi, uje dhe energji elektrike 24h, ashensor, parking te mjaftushem në afersi te baneses.
Në afersi të baneses janë poashtu shkolla Fillore dhe e Mesme, Parqet, Biloteka e Qytetit dhe dyqanet dhe marketet e ndryshme.
 
Çmimi: 76000€
www.m1realestate-ks.com
 
045 999 986
049 717 993
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Zyre 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo1
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Super Banesa në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe96 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1