Shtëpi

Shpallja

Çmimi
220,000 €
ID
16
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Veternik
Siperfaqe
330 m²
Banjo
4
Dhoma
7
Garazhe
1

Shitet shtepia 2.5 katë me siperfaqe 330m2 dhe 4 ari oborr në Veternik.

Kati Perdhes: Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes me banjo dhe garderob, garzh, kuzhin vere, WC, depo.
Kati I-rë: 4 dhoma të fjetjes, banjo dhe nje dhomë e veqant me banjo.
Kati II-të: Sallon i madh me banjo.

Shtepia eshte ndertim i ri e punuar dhe e mobiluar extra me mobilje moderne.
Çmimi: 220 000 €

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtëpi

150,000 €

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe280 m²
 • Lokacioni

Shtepi me qira

650 €

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe180 m²
 • LokacioniLagjja NIC

Banesë

67,000 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniMati 1