Shtepi në Shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
158
Lloji
Shtëpi
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Veternik
Siperfaqe
285 m²
Banjo
3
Dhoma
5

Shiten shtepit ne Veternik – Qagllavic lagje komplet e re e ndertuar dhe urbanizuar.
Shtepit posedojn 285 m2 me 4.5 ari truall
Kati 1: Sallon te madh me kuzhinë, nje dhome te fjetjes, koridor, banjo dhe teras.
Kati 2: 3 dhoma te fjetjes,koridor, 2 banji dhe 2 ballkona
Poashtu shtepia posedon edhe garazhen.

Agjencioni M1
045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniLagje Spitalit
 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe200 m²
 • LokacioniHajvali

Shtëpi Ëndrrash

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe600 m²
 • LokacioniTaslixhe