Shtepi në NIC

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
159
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Lagjja NIC
Siperfaqe
180 m²
Banjo
3
Dhoma
4
Garazhe
1

Shitet shtepia në Prishtinë, lagjen NIC.
Shtëpia eshte 2 kateshe me 2.5 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES:
Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh.
-KATI I-rë
3 Dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona,
E mobiluar komplet, kamin, klimë, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtepi ne Shitje

230,000 €

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038

Banesë e Re ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniSllovenia e Sportit

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit