Shtepi në Hajvali, Prishtinë

Shpallja

Çmimi
140,000 €
ID
210
Lloji
Shtëpi
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Hajvali
Siperfaqe
200 m²
Banjo
4
Dhoma
6
Garazhe
1
Shtepi ne shitje në Hajvali, Prishtinë | M1
 
Shitet shtepia ne Hajvali – afer Hotel Bushi.
Shtepia ka 200m² me 4 ari truall
Kati 1: Sallon te madh, kuzhinë me trapezari, nje dhome te fjetjes, koridor, 2 banjo dhe teras.
Kati 2: 4 dhoma te fjetjes, koridor, 3 banjo, shpajz dhe 2 ballkona
Poashtu shtepia posedon edhe garazhen.
 
☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniLagje Spitalit

Shtëpi Ëndrrash

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe600 m²
 • LokacioniTaslixhe

Shtepi ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038