Shtëpi me qka ka n’ta

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
261
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Veternik / Lagjen Qendresa
Siperfaqe
270 m²
Banjo
3
Dhoma
4

Shitet shtepia në Lagjen Qendresa, Veternik, Prishtinë me siperfaqe 270m² .

Perdhesa 235m²: Qendrim ditor, kuzhinë, trapezari, dhomë të fjetjes, banjo, shpajz, teras dhe depoja e ngrohjes qendrore.
Kati I-rë 235m²: 3 dhoma të fjetjes, koridor me shkallet percjellse dhe 2 banjo.
Kulmi: Konstrukcion i drurit dhe mbulesa – tjegulla.
Shtepia eshte ndertim i ri me hyrje ne banim nga ana Lindore, e punuar dhe e mobiluar me nje stil modern dhe shumë funksional.

Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe200 m²
 • LokacioniHajvali

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Shtepi me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe180 m²
 • LokacioniMati 1