Shtepi me qira

Shpallja

Çmimi
650 €
ID
145
Lloji
Shtëpi
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lagjja NIC
Siperfaqe
180 m²
Banjo
3
Dhoma
4
Garazhe
1

Shtepia me qira në Prishtinë, lagjen NIC.
Shtëpia eshte 2 kateshe me 2 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES:
Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh.
-KATI I-rë
3 Dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona,
E mobiluar komplet, kamin, klimë, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet.
Çmimi: 650€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtëpi Ëndrrash

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe600 m²
 • LokacioniTaslixhe

Shtëpi

150,000 €

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe280 m²
 • Lokacioni

Shtëpi

220,000 €

 • Dhoma7
 • Banjo4
 • Siperfaqe330 m²
 • LokacioniVeternik