Shtepi me Qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
170
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Mati 1
Siperfaqe
180 m²
Banjo
2
Dhoma
4
Garazhe
1

Shtepi me qira në Prishtinë, lagjen Mati 1, afer Xhamis Mati I në rrugen Isa Kastrati.
Shtëpia eshte 2 kateshe me oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES:
Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë me trapezari, banjo dhe garazh.
-KATI I-rë
3 Dhoma te fjetjes, banjo, ballkon dhe nje teras te madhe,
Bashkangjitur me shtepi mund te merret edhe lokali 55m² dhe  bodrumi  me 55m²
E mobiluar komplet me mobile te reja.

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shtepi në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo3
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik

Shtëpi me qka ka n’ta

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe270 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjen Qendresa