Shtepi me Qira ne Lagjen Taslixhe

Shpallja

Çmimi
1,500 €
ID
301
Lloji
Shtëpi
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Taslixhe
Banjo
3
Dhoma
7
Garazhe
2

Shtëpia është 3 kateshe + bodrum (260m²) me 2 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI I-rë
Sallon me kuzhin me dalje ne teras, 1 dhom gjumit, banjo.
-KATI II-të
1 Sallon te madhë me Kuzhinë, 1 banjo, 2 ballkona.
-KATI III-të
3 dhoma gjumit, 3 terasa, 1 banjo
e mobiluar komplet me mobile moderne posedon 2 garazha, kamin, klim, ngrohje qendrore me pelet.
Çmimi: 1500€ i Diskutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtepi në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo3
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniLagje Spitalit

Shitet Shtëpia

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe300 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir