Shtëpi me qira në lagjen NIC

Shpallja

Çmimi
1,500 € including all costs
ID
235
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Veternik / Lagjja NIC
Siperfaqe
300 m²
Banjo
4
Dhoma
3
Garazhe
1

Shtepi me qira në Prishtinë, lagjen NIC.
Shtëpia është 2 kateshe (300m²) me 5 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES:
Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh dhe depo.
-KATI I-rë
3 Dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona,
-Nënkulem:
Sallon te gjerë, kuzhinë dhe banjo
E mobiluar komplet me mobile moderne, parking per 4 vetura, kamin, klimë, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet, sistem elektronik i ujitjes se oborrit dhe shadervan.

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtëpi me qka ka n’ta

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe270 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjen Qendresa
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniAktash

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit