Shtëpi me qira

Shpallja

Çmimi
550 €
ID
110
Lloji
Shtëpi
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Veternik / Lagjja 038
Siperfaqe
170 m²
Banjo
2
Dhoma
4

Leshohet shtepia me qira në Prishtinë, afer lagjes 038, shtepia eshte 2 kateshe me gjithsej 4 ari oborr.
Renditja:
Kati I-rë: sallon me kuzhinë, banjo, koridor dhe shkallet percjellse.
Kati II-të: 3 dhoma te fjetjes, banjo, koridorin.
E mobiluar komplet…
Çmimi: 550€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtëpi

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe280 m²
 • Lokacioni

Shtëpi Ëndrrash

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe600 m²
 • LokacioniTaslixhe

Shtepi ne Shitje

230,000 €

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038