Shtëpi Ëndrrash

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
145
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Taslixhe
Siperfaqe
600 m²
Banjo
4
Dhoma
6
Garazhe
4

Shtëpi me qira në Prishtinë, lagjen Taslixhe II, ne mesë parkut të Gërmisë dhe Qëndres së Prishtinës.
Orientim dhe pamje të bukur Lindje-Jug-Perendim, ju do të mahniteni me pamjen e bukur qe e keni përball të parkut të Taukbashçes dhe qytetit më në përendim.
Shtëpia është e ndërtuar dhe mobiluar në tërsi me një stil të veqant dhe luksoz.

Shtëpia është tre katshe dhe ka këtë renditje:

Kati Përdhes: Garazh për 4 vetura, sistemin e ngrohjes qendrore dhe te ujit.

Kati i parë: Sallon me Kuzhinë, Dhomë, Koridor, Banjo dhe Teras te gjerë

Kati i dytë: 3 dhoma gjumi, Koridor, 2 Banjo dhe 2 Ballkona.

Kati i tretë: Dhomë, Banjo, Jakuzi, Sauna, Terast të gjerë me Pishinë në mes.

Shtëpia Veqohet me Siguri te lartë, Komoditet, Ngrohtësi, Qetesi dhe shumë relaksuese në të gjitha stinët e vitit.

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Shtepi ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038