Shtëpi

Shpallja

Çmimi
1,000 € i diskutushem
ID
40
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Mati 1
Siperfaqe
360 m²
Banjo
2
Dhoma
5
Garazhe
1

Leshohet shtepia me qira ne lagjen Mati 1, te kompleksi i Tregtisë.
Shtepia eshte 2 katshe ka 360 m2 dhe 3.5 ari oborrë dhe ka kete renditje:
1. Podrumi, garazha,
2. Kati i I-rë: Sallon, kuzhinë, një dhomë dhe banjo dhe ballkon,
3. Kati i II-të: 4 dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar.
Çmimi: 1000 €/muaj (i diskutushem)

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

230 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniL. Spitalit

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniQendër

Shiten 8 ari Truall

8,500 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe800 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir