në zbritje

Shpallja

Çmimi
140,000 €
ID
39
Lloji
Shtëpi
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Matiqan
Siperfaqe
440 m²
Banjo
2
Dhoma
6
Garazhe
1

Shitet shtepia 2 katë me siperfaqe 220m2 dhe 3.1 ari oborr, gjithsej 5.3 ari në Matiqan.

Kati I-rë: 2 dhoma, kuzhinë + aneks, banjo, koridor, taras, shpajz dhe garazh. Dhomat hapen pasi qe janë te ndara me harmonik (dyrë paluese) duke formuar sallon 11×5 m.
Kati II-të: 4 dhoma të fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. Dysheme me parket, ngrohjen qendrore me alternativat (rrymë, naftë, dru). Posedon edhe bunar dhe kopsht.
Çmimi: 140 000 €

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtëpi

220,000 €

 • Dhoma7
 • Banjo4
 • Siperfaqe330 m²
 • LokacioniVeternik

Shtëpi me qira

550 €

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe170 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038

Shtëpi

150,000 €

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe280 m²
 • Lokacioni