Shtëpi

Shpallja

Çmimi
150,000 €
ID
31
Lloji
Shtëpi
Menyra
Ne Shitje
Siperfaqe
280 m²
Banjo
2
Dhoma
4
Garazhe
1

Shitet shtepia ne Veternik lagje komplet e re e ndertuar dhe urbanizuar.
Shtepia posedon 280m2 me 4 ari truall
Kati 1: Sallon te madh me kuzhinë, koridor, banjo dhe ballkon.
Kati 2: 3 dhoma te fjetjes,koridor, 2 banji dhe 2 ballkona
Poashtu shtepia posedon edhe garazhen.

Çmimi: 150 000

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

në zbritje

140,000 €

 • Dhoma6
 • Banjo2
 • Siperfaqe440 m²
 • LokacioniMatiqan

Shtepi me qira

650 €

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe180 m²
 • LokacioniLagjja NIC

Shtëpi me qira

550 €

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe170 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038