Shitet Shtëpia

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
180
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
300 m²
Banjo
4
Dhoma
6
Garazhe
1

Shitet shtepia në Prishtinë, lagjen Emshir, afer Shkolles “7 Marsi”.
Shtëpia eshte 3 kateshe me 4.7 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES E ULET:
Sallon me kuzhinë verore, koridor, banjo, shpajz dhe Garazh.
-KATI I-rë
Sallon të madhë, kuzhinë me trapezari, banjo dhe ballkon.
-KATI II-të
3 dhoma të fjetjes, koridor, banjo, wc dhe ballkon.
-NËNËKULEM
Një dhomë të fjetjes dhe wc.

Në hapsiren e jashtme të shtëpisë gjendet bunari dhe është e ndërtuar poashtu depo me sistem të ndrohjes qendrore me pelet dhe wc ndaras.
Shtëpia është e mobiluar komplet me mobile të reja dhe moderne, sistem të alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me pelet, oborr 4.7 ari me hapsire parikun te rregulluar me kubeza dhe rrethojë.

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Penthouse

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe185 m²
 • LokacioniParku i Qytetit
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shtëpi me qira në lagjen NIC

1,500 € including all costs

 • Dhoma3
 • Banjo4
 • Siperfaqe300 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja NIC