Shitet Shtëpia

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
180
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
300 m²
Banjo
4
Dhoma
6
Garazhe
1

Shitet shtepia në Prishtinë, lagjen Emshir, afer Shkolles “7 Marsi”.
Shtëpia eshte 3 kateshe me 4.7 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES E ULET:
Sallon me kuzhinë verore, koridor, banjo, shpajz dhe Garazh.
-KATI I-rë
Sallon të madhë, kuzhinë me trapezari, banjo dhe ballkon.
-KATI II-të
3 dhoma të fjetjes, koridor, banjo, wc dhe ballkon.
-NËNËKULEM
Një dhomë të fjetjes dhe wc.

Në hapsiren e jashtme të shtëpisë gjendet bunari dhe është e ndërtuar poashtu depo me sistem të ndrohjes qendrore me pelet dhe wc ndaras.
Shtëpia është e mobiluar komplet me mobile të reja dhe moderne, sistem të alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me pelet, oborr 4.7 ari me hapsire parikun te rregulluar me kubeza dhe rrethojë.

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë

Penthaus me qira

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe-
 • LokacioniSllovenia e Sportit

Shtëpi Ëndrrash

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe600 m²
 • LokacioniTaslixhe