SHITET Gasonjera

Shpallja

Çmimi
18,000 € i diskutushem
ID
167
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Parku i Qytetit
Siperfaqe
25 m²
Banjo
1
Dhoma
1
Shitet Banesa-Gasonjera në Prishtinë, Parku i Qytetit te permendorja “Isa Kastrati”, kati i IV,
25m²: posedon 1 dhomë me kuzhin, koridor,banjo dhe ballkon.
E mobiluar.
Çmimi: 18 000€
Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293

Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 

Fotot i gjeni ne kete linkun me posht në facebook:
https://web.facebook.com/agjencionim1/posts/1521638004622774?notif_id=1518440289849336&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

220 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDodonë

Shiten 8 ari Truall

8,500 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe800 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banes me qira

130 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe47 m²
 • LokacioniFushë Kosovë