Shitet banesa

Shpallja

Çmimi
65,000 € i diskutushem
ID
92
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Qafë
Siperfaqe
54 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Shitet banesa ne Prishtinë, Qafë rr. UÇK-së te kafet e vogla, kati i IV-të, 54m2.
Renditja: Sallon me kuzhinë, nje dhomë fjetje, koridor, banjo dhe ballkon.
Ndertim i vjeter, e renovuar dhe e mobiluar komplet.
Dokumentacioni ne rregull, banesa posedon fletë poseduse.
Çmimi: 65000€ i diskutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në shitje

41,400 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe69 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë

600 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe87 m²
 • LokacioniPejton

Banesë-Zyre me qira

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniQendër