Shitet Banesa Luksoze

Shpallja

Çmimi
130,000 €
ID
120
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
125 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa luksoze ne Prishtinë, lagjen Bregu i Diellit përball furres Qerimi 2, kati i III-të.
Banesa ka siperfqe 125m2 me pamje nga Lindja dhe me kete renditje: Mega Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe 2 ballkona..
Banesa eshte ndertim i ri e renovuar dhe mobiluar tersisht, dizajnuar me stil modern dhe luksoz.
Banesa ka ngrohje qendrore nga termokosi.
Çmimi: 130000€

Agjencioni M1
045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtepi ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038

Shtëpi me qira në lagjen NIC

1,500 € including all costs

 • Dhoma3
 • Banjo4
 • Siperfaqe300 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja NIC

Shtëpi me qka ka n’ta

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo3
 • Siperfaqe270 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjen Qendresa