Shitet Banesa 3+1

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
173
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Fushë Kosovë
Siperfaqe
106.67 m²
Banjo
2
Dhoma
4
Shitet banesa 106.67m² në katin e V-të në Fushë Kosovë, afer shkolles “Mihail Grameno”.
Renditja:
Sallon me kuzhinë,
3 Dhoma te fjetjes,
Koridor,
Banjo,
WC,
Depo (shpajz) dhe
Ballkon.
Objekti posedon fletenposeduse, kontrata e shitë-blerjes përmes noterit dhe bartja e pronsis behet menjeher te blersi.
Banesa eshte e gatshme për banim, përreth ka parking, gjelbrim, kopshtin e femijeve, shkollen si dhe marketin poasht objektit.
Çmimi: i diskutushem
 
☎ 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Gasonjere në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe35.6 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Shitet Banesa

52,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe73 m²
 • LokacioniMati 1

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë