Shitet Banesa

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
279
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Dodonë
Siperfaqe
78 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa ne Prishtinë, Dodonë ngjitur me shkollen Elena Gjika, kati i VI-të 78m² me pamje nga Jug-Lindja.
Renditja:

 • Sallon me kuzhinë
 • 2 dhoma gjumi
 • koridor
 • banjo dhe
 • ballkon

Banesa ka ashensor dhe ne objektin e njejt ka mundsi blerje edhe te garazhes.
Kontrata e shitë-blerjes behet te Noteri.

Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë – Zyre

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Banesa te Parku

240 € / muaj

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Banesë 2+1 me qira

400 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan