Shitet Banesa

Shpallja

Çmimi
850 € /m²
ID
182
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Mati 1
Siperfaqe
118 m²
Banjo
2
Dhoma
4

Shitet banesa 118m² në Prishtinë, Mati 1 Rruga B, kati V-të.
Banesa posedon:
3. dhoma të fjetjes
1. sallon me kuzhinë,
1. koridor,
1. banjo
1. wc
1. shpajz (depo)
1. ballkon
Objekti banesor eshte ndertim i ri ne një ambient të pastert dhe te qetë.
Me një arkitektur dhe ndertimi mjaft moderne dhe shume cilsor.
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion, kontrata te noteri.
Çmimi: 850€/m²

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

52,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe73 m²
 • LokacioniMati 1

Shitet Banesa

44,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë pa mobile

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniLakrishtë