Shiten 33 ari truall

Shpallja

Çmimi
15,000 €
ID
297
Lloji
Troje
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Lagjen Qendresa
Siperfaqe
3300 m²

Shiten 33 ari truall ne Veternikë, lagjen Qendresa mbrapa Bau Marketit. Trualli rrethohet me dy rrug dhe ka te gjithe infrastrukuren e nevojshme.

Çmimi: 15000€/ari

 045999986
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

7.5 ari Truall

Me marrveshje

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe750 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shitet Toka

35,000 € Total

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe1.17h m²
 • LokacioniGraqanicë

Shiten 7 ari turall

15,000 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe6000 m²
 • LokacioniLagjen Qendresa