Shiten 3.6ari në Qendresë

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
194
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Lagjen Qendresa
Siperfaqe
360 m²

Shiten 3.6 ari truall në Veternik, Lagjen Qendresa mbrapa Bau Market, trualli posedon infrastruktur të plotë, si dhe fletë poseduese.

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Lokal me qira

200 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe22 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Banesë ne shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniLagje Spitalit