Qershia

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
230
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Veternik / Lagjja Qershia
Siperfaqe
200 m²
Banjo
3
Dhoma
5
Garazhe
1

Shiten shtëpit në Prishtinë, lagjen Qershia, ne Veternik, ngjitur me Autosallon Alberti.
Në shitje janë 2 shtëpi:.
Tipi A – 200m²
Tipi B – 202m².
Shtëpi janë 2 kateshe të ndertuara ne 3.1 ari, lagje e re kjo e planifikur dhe e urbanizuar me nje sistem modern te banimit.
Ndertimi kualitetativ dhe modern, gjelbrim, qasja e lehtë ne qytet, qetesia, siguri… te gjitha keto qe ju te ndiheni sa më me komoditet.

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtëpi me qira në lagjen NIC

1,500 € including all costs

 • Dhoma3
 • Banjo4
 • Siperfaqe300 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja NIC

Shitet Shtëpia

Me marrveshje

 • Dhoma6
 • Banjo4
 • Siperfaqe300 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Shtepi ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038