Qender Logjistike-Depo

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
176
Lloji
Lokale
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Veternik
Siperfaqe
4000 m²

Leshohet me QIRA, Prishtinë, Veternik.

Qendra logjistike me hapsirën më moderne për zhvillimin e biznesit e ndertuar me standardet më të larta europiane duke ju përshtatur kërkesave dhe nevojave të biznesit në fushën e logjistikës.
Me një lokacion shumë strategjikë, me akses shumë të shpejtë në autostradën e cila lidhë të gjitha qytetet më të rëndësishme.
Hapsirë 4000m² të dedikuar për nevoja logjistikesi dhe me mbi 500m² hapsira për zyra dhe aktivitete të ndryshme komerciale.
Parking 150 vende sipas standardeve logjistike.

Mundësi për ndarje parciale (të depove, zyrave) sipas kërkesës.

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Lokal me qira 120m²

450 € i diskutushem

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniFushë Kosovë