Penthaus me qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
127
Lloji
Ekskluzive
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Sllovenia e Sportit
Banjo
2
Dhoma
3
Garazhe
1

Banesë Penthaus me qira në Prishtinë te Parku i Qytetit, kati i VI-të, e orientur nga lindja dhe me pamje te bukur nga Parku i Qytetit.
Renditja: 2 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhinë, koridor, 2 banjo dhe terasë te madhe. E mobiluar komplet me mobilje moderne. Banesa ofron komoditet te lartë.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtëpi me qira në lagjen NIC

1,500 € including all costs

 • Dhoma3
 • Banjo4
 • Siperfaqe300 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja NIC

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë