Merr Banesë me Qira

Shpallja

Çmimi
230 €
ID
114
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
58 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira ne Lagjen Bregu i Diellit perball banesave te bardha, kati i I-rë.
Renditja: Sallon me kuzhinë, një dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
E mobiluar komplet me mobile te reja.
Çmimi: 240€

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniQendër

Banesë me qira

220 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDodonë

Banesë me Qira

300 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniMati 1 / L. Spitalit