Lokal me qira

Shpallja

Çmimi
200 €
ID
250
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
22 m²
Banjo
1
Dhoma
1

Leshohet lokali me qira në Dragodan, afer Fivestar Ftitness, kati perdhes, 22m².
Lokali eshte nje hapsir e vetme dhe banjo.
Ka edhe parking poashtu.

Çmimi: 200€/muaj
Ne rast parapagimi 1 vjeqar: 150€*12muaj

Agjencioni M1

045 999 986
049 717 993
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë

Shitet Banesa 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe106.67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë në Dragodan

650 € /m²

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan