Banesë në Shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
264
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Lagje Muhaxherve
Siperfaqe
94.7 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Shitet banesa 94.7m² ne Prishtine, lagjen e Muhaxherve.
Çmimi: me marrveshje

 • Qendrim Ditor
 • Kuzhinë
 • Koridor
 • 2 Dhoma të fjetjes
 • Banjo
 • Wc
 • Depo dhe
 • Ballkon

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Zyre 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo1
 • Siperfaqe100 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Shitet Banesa 2+1

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniFushë Kosovë