Kate Shtepie me qira

Shpallja

Çmimi
170 €
ID
273
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Vranjefc
Siperfaqe
70 m²
Banjo
1
Dhoma
2
Katë i shtëpisë me qira në Prishtinë, afer Xhamis se Llapit, kati i I-rë.
Sallon,
Kuzhine,
1 dhomë te fjetjes,
koridor,
banjo dhe
teras
E mobiluar komplet.
Çmimi: 170€
 
☎ 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Dragodan

650 € /m²

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shitet Banesa

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Gasonjer në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe44 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan