Gasonjere në shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
268
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Lagje Muhaxherve
Siperfaqe
35.6 m²
Banjo
1
Dhoma
1

Shitet banesa 35.6m² ne Prishtine, lagjen e Muhaxherve.

 • Qendrim Ditor me Kuzhinë
 • Koridor
 • Banjo
 • Wc dhe
 • Ballkon

Banesa ndërtim i ri.
Çmimi: me marrveshje

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Gasonjer në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe44 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniLagje Spitalit

Banesë me qira 2+1

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniLakrishtë