Gasonjere me qira

Shpallja

Çmimi
150 €
ID
287
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Aktash
Siperfaqe
35 m²
Banjo
1
Dhoma
1

Banesë me qira në Prishtinë, Qender (Aktash) mbi bibloteken komtare, kati Perdhes e ulet.
Renditja:

 • Sallon,
 • Kuzhinë,
 • Banjo dhe
 • Ballkon.

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.
Çmimi: 150€

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë-Zyre me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Shitet Banesa 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe106.67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë me qira

200 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniFushë Kosovë