Gasonjer në shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
173
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
44 m²
Banjo
1
Dhoma
1

Shitet banesa 44m² në lagjen Arbëria/Dragodan, afer komunes së re, ngjitur me banesat e tregtis, kati i I-rë.
Renditja: Sallon, kuzhinë, koridor, banjo, dhe ballkon.
Objekti i gatshem per banim.
Çmimi:me marrveshje

Agjencioni M1
045 999 986
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me Qira

270 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniPejton

Shitet banesa

65,000 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe54 m²
 • LokacioniQafë

Zyre me Qira

400 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe45 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër