Gasonjer në shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
173
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
44 m²
Banjo
1
Dhoma
1

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SELECT * FROM fb_property_stats WHERE `key` = "3345" AND `value` = "02jbsenad27ctvbsr26travtl0" AND `created` > DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 15 MINUTE)

WordPress database error: [Table 'm1db.fb_property_stats' doesn't exist]
SHOW FULL COLUMNS FROM `fb_property_stats`

Shitet banesa 44m² në lagjen Arbëria/Dragodan, afer komunes së re, ngjitur me banesat e tregtis, kati i I-rë.
Renditja: Sallon, kuzhinë, koridor, banjo, dhe ballkon.
Objekti i gatshem per banim.
Çmimi:me marrveshje

Agjencioni M1
045 999 986
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniQendër / Pejton

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë
 • Dhoma3
 • Banjo11
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniUlpiane