Banesë – Zyre

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
259
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Te Grandi / Qendër
Siperfaqe
70 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Banesë me qira në Prishtinë, Qendër në sheshin “Zahir Pajaziti”, kati i VI-të, me ashensor, 70m².
Banesa posedon: 2 dhoma të fjetjes, një dhomë dite me kuzhin, koridor, banjo dhe ballkon. 
E pamobiluar, e renovuar ne tërsi, parking afer abjektit.
Çmimi: me marrveshje
 
Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com
 
045 999 986
049 717 993
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

230 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe83 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve

Banesë me qira

230 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe40 m²
 • LokacioniUlpiane

Banesë me qira

me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniLagje Spitalit