Banesë-Zyre me qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
233
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
60 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira në qender te Prishtines, Rr. Garibaldi perball objektit te Rilindjes, kati i III-të.
Renditja: 2 hapsira per zyre, koridor, banjo dy ballkona, e renovuar komplet me pamje nga rruga krysore dhe hapsir shum te mir per reklam.

Banesa karakterizohet me disa veqori: zone ku operojn shum biznese private, siguri, rregull, etj.
Ujë dhe rryme 24h, sistemin e alarmit, sistemin ndaj zjarrit, klim.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
Adresa: Prishtinë, Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë në Shitje

35,500 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shitet Banesa

52,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe73 m²
 • LokacioniMati 1