Banesë-Zyre me qira në Qender të Prishtinës

Shpallja

Çmimi
500 €
ID
159
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
80 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, Qender, sheshi Nënë Tereza, kati i IV-të. .
Renditja:
◽ Sallon te madh,
◽ 2 dhoma,
◽ koridor,
◽ banjo
◽ shpajz dhe
◽ 2 ballkona.
Banesa ka: klima ne qdo hapsir, uje dhe rryme 24h.
E pershtatshme per zyre dhe banim.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniQendër

Banesë me qira

220 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDodonë