Banesë-Zyre me Qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
235
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Rruga B / Mati 1
Siperfaqe
90 m²
Banjo
2
Dhoma
3
Garazhe
1

Leshohet banesa me qira në Mati 1, Rruga B, objekti i Royall Plaza mbi Royall Mall, kati i I-të.
Renditja: 2 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhinë, koridor, banjo, wc dhe ballkon, e pamobiluar.
Banesa ka edhe garazh per vetur.
Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Penthouse

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe185 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Banesë në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shitet Banesa

44,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë