Banesë pa mobile

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
213
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Lakrishtë
Siperfaqe
85 m²
Banjo
2
Dhoma
3
Garazhe
1

Leshohet banesa me qira në Pejton banesat e “Prime Group”, afer EuroPrintit, kati i II-të.
Renditja: 2 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhinë, koridor, banjo, wc dhe ballkon, e pamobiluar.
Banesa karakterizohet me disa veqori: zone me komoditet, siguri, rregull, qetesi etj.
Ujë dhe rryme 24h, ngrohje qendrore me termokos dhe garazh per vetur.
Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

44,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniFushë Kosovë
 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDardani

Banesë me qira

350 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniTophane