Banesë në Shitje

Shpallja

Çmimi
120,000 €
ID
82
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
65 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa ne qender të Prishtines në mes Rilindjes dhe NEWBORN, rruga Garibaldi, kati i V-te posedon ashensor.
Banesa eshte ndertim i vjeter me shtrirje Jug-Perendim dhe ka 65m2+bodrum afer 20m2, te shfutezuara i ka mbi 70m2.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E renovuar dhe e mobiluar komplet.
Çmimi: 120000€

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniBregu i Diellit
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe58 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë me Qira

350 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniSllovenia e Sportit