Banesë në Shitje

Shpallja

Çmimi
48,500 €
ID
189
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Fushë Kosovë
Siperfaqe
87.25 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Garazhe
1

Shitet banesa ne Fushë Kosovë, afer shkolles Mihal Grameno me sakt te kafiteria Fanari ne rrugen Dardania, kati i VI-të, 87.25m².
Renditja: 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh me kuzhin, koridor te madh, banjo, shpajz dhe ballkon.
Ne kuader te baneses eshte edhe Garazha e cila mund ti zen edhe 2 vetura.
E mobiluar komplet me mobile moderne. Banesa posedon fleten poseduse dhe ne momentin e shite-blerjes kalon ne pronsi direkte te blersit.
Çmimi: 48500€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe194 m²
 • LokacioniShqipëri
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe66.45 m²
 • LokacioniMati 1

Lokal me qira

450 € i diskutushem

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe55 m²
 • LokacioniParku i Qytetit