Banesë në Shitje

Shpallja

Çmimi
600 € /m²
ID
107
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Mati 1 / L. Spitalit
Siperfaqe
67 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Shitet banesa 67m² në Prishtinë, lagjeja Mati 1, rruga Muharrem Fejza, kati III-të.
Banesa posedon:
1. dhomë te fjetjes
1. sallon me kuzhinë,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion.
Çmimi: 600€/m²

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë

Me Marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe150 m²
 • LokacioniQendër / Aktash

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shitet Banesa

115,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe87 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir