Banesë në shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
260
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Rruga B / Mati 1
Siperfaqe
77.75 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Shitet banesa ne Prishtinë, lagjen Mati 1, rr. Muharrem Feza, mbrapa Viva Freshit ne rrugen B, kati i IV-të.
Banesa posedon 77.75m²: dy dhoma të fjetjes, një dhomë të dites me kuzhinë dhe trapezari, koridor, banjo, wc dhe ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri ne Gusht 2019 do te jete e gatshme per banim. shitë-blerja behet permes kontrates te noteri.
Çmimi: me marrrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë – Zyre

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Penthouse

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe185 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Banesë e mobiluar + Garazh

800 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe113 m²
 • LokacioniRruga C / Mati 1