Banesë në Shitje

Shpallja

Çmimi
43,000 €
ID
187
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Fushë Kosovë
Siperfaqe
96 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa 96m² në Fushë Kosovë, kati i II-të.
Renditja:
✳️ Sallon me Kuzhine,
✳️ 2 dhoma te fjetjes,
✳️ koridor,
✳️ banjo
✳️ shpajz dhe
✳️ ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Çmimi: 43000€

Agjencioni M1

045 999 986
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit
 • Dhoma2
 • Banjo2
 • Siperfaqe93 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1